2 Ekim 2023
18 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEEDİRNESPOR’UN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU

EDİRNESPOR’UN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU

-

Edirnespor’da görevi bırakan Nabi Kırmızı’nın ardından bugün gerçekleştirilen genel kurulda, geçmiş dönemlerde futbol şube sorumluluğu ve başkan yardımcılığı yapan Onur Yaren Ayaydın ve arkadaşlarının oluşturduğu liste yeni yönetime seçildi.

 Edirnespor’da Eylül ayında başkanlığa seçilen Nabi Kırmızı’nın görevini bırakmasının ardından bugün gerçekleştirilen genel kurulda, tek liste ile seçime giren Onur Yaren Ayaydın yeni başkan seçildi.

 Divan başkanlığını Erol Ergülen, yardımcılıklarını ise Musa Gözleyen ve Alpcan Dublen’in yaptığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı.

Bir önceki genel kurulda 30 kişi olarak belirlenen yönetim kurulu sayısı, genel kurulda 24’e, yedek yönetim kurulu sayısı ise 15’e düşürüldü.

Onur Yaren Ayaydın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Mahmut Saner Mutlu, Yavuz Arslan, Mehmet Emin Altuntaş, Cenk Benakman, Cem Ertek, Ayhan Dinç, Kutay Özköse, Adem Yetişken, Tahsin Tabak, Ersan Sivrıkaya, Mert Seyyar, Bülent İlhan, Kemal Kılıç, Yalçın Günal, Hasan Berk Şahin, Olcay Servı, Eren Oğuz, Erdem Çetın, Can Yücel, Engın Yağcılar, Tolga Hekimoğlu, Barış Şengün, Onur Aydın

Genel kurul sonrası konuşan yeni başkan Ayaydın, Edirnespor’u iyi yerlere taşıyacaklarını söyledi.

Ayaydın, “Yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, çünkü kimse şuanda taşın altına elini koymak istemez, taşın altına elini koydular sağ olsunlar. Biz hep beraber birlik olarak Edirnespor’u iyi yerlere taşıyacağımıza eminim. Tüm gayretimizi vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Edirnespor hak ettiği yerlere, iyi yerlere en kısa sürede çıkacaktır. Bundan tüm Edirne şehir emin olsun. Elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Takımın genel kaptanlığına getirilen Cesur Pakarda da, Ocak ayında açılacak transfer dönemine kadar mevcut kadro ile yola devam edeceklerini kaydetti.

Pakarda, “Edirnespor’un sezon başında bir yönetimi oluştu. Yönetimden sonra başka bir yönetim oluştu. Büyük umutlarla gelen bir yönetim oldu. Bu durum Edirnespor’u bir kaos ortamına itmiş. Bir belirsizlik olmuş. Bu belirsizliklerle ilgili oyuncular da mental olarak bitmiş durumdalar. 2 haftadan beri onları hazırlamaya çalışıyoruz. Mevcut kadromuzda hepsi birbirinden değerli oyuncular ama bazen futbolda olmayınca olmuyor. Ocak ayında açılacak transfer dönemine kadar mevcut kadro ile yolumuza devam edeceğiz. Biz onlara güveniyoruz” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi