25 Şubat 2024
11.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEERGİN, “SİYASETE DOKUNMADAN, MESLEĞİMİZİN İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞACAĞIZ”

ERGİN, “SİYASETE DOKUNMADAN, MESLEĞİMİZİN İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞACAĞIZ”

-

Mimarlar Odası Edirne Temsilciliği Başkanı Attila Ergin, 26 Kasım 2023 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulu’nun değerlendirmesini yaptı. Ergin, “Mimarlar odası her zaman ülke genelinde üzerine düşen vazifeyi yapan bir odadır. Siyasete dokunmadan, tarafsız bir şekilde mesleğimizin ilkeleri doğrultusunda hareket eden bir yönetim anlayışı ile çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Edirne Temsilciliği 18. Dönem Seçimli Genel Kurul toplantısı 26 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirildi.  Mimarlar Odası Edirne Temsilciliği Başkanı Attila Ergin, Genel Kurul Toplantısını değerlendirdi.

Ergin “26 Kasım 2023 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulu’muz da yaklaşık 290 üyemizin olduğu temsilcimizin seçimlerin genel kurulunu yaptık. Genel Kurul’da 5 asil, 5 yedek olmak üzere 10 yönetim kurulu üyesi seçtik. Yönetim Kurulu’muz dün ilk toplantısını yaptık. Böylelikle görev tahsilini yaptık. Görevimize başlamış olduk. İlk toplantımızı da sizinle gerçekleştirmiş olduk. Bizim bu dönemdeki yönetim kurulumuzda 3 arkadaşımız geçen dönemden kalan, 2 arkadaşımız yeni geldiler. Yönetici olarak da ilk defa üyeliğini aldılar. Hepsi de oda sicil numarası büyük olan arkadaşlarımızdır. Bu da bizi sevindiren, gururlandıran, istediğimiz doğrultuda gittiğimizi göstergesidir. Mimarlar odası her zaman ülke genelinde üzerine düşen vazifeyi yapan bir odadır. Siyasete dokunmadan, tarafsız bir şekilde mesleğimizin ilkeleri doğrultusunda hareket eden bir yönetim anlayışı ile çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

18. dönem temsilcilik Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine Cenk Ergüden, Murat Terzi, Attila Ergin, Aslı Kırağası, Berfu Teker seçilirken, yedek üyeliklerine ise İsmail Taşdemir, Ahmet Mert Tunçel, Saliha Sodopak, Furkan Tatar, Atakan Günay seçildi. İlk yönetim kurulu toplantısında Yönetim Kurulu Başkanlığına Attila Ergin, Yönetim Kurulu Sekreter üyeliğine Murat Terzi, Yönetim Kurulu Sayman üyeliğine Aslı Kırağası, Yönetim Kurulu üyeliğine Cenk Ergüden ve Berfu Teker seçildi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side