21 Temmuz 2024
26.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEETSO, ÜYELERİNE AVANTAJ SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR

ETSO, ÜYELERİNE AVANTAJ SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR

-

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Edirne’de hizmet veren bir özel öğretim kurumu arasında indirim protokolü imzalandı. Bu protokole göre ETSO üyelerinin çocukları ve kardeşlerine kayıt esnasında yüzde 25 indirim uygulanacak.

ETSO ve Özel Edirne Ziya Can Korkut Bilim Kalesi Özel Öğretim Kurumu arasında yapılan protokol anlaşması ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin kardeşlerine ve çocuklarına  Özel Edirne Ziya Can Korkut Bilim Kalesi Özel Öğretim Kurumu’na kayıt olurken %25 indirim uygulanacak. Eğitim ve öğretim ücretini kapsayan bu indirim protokolü, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için geçerli olacak ve indirimden yararlanmak isteyen ETSO üyeleri, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olduğunu belirten herhangi bir belge ile kuruma başvuru yapabilecekler.
İş birliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Irmak, “Bugün imzaladığımız indirim protokolleri tüm üyelerimize hayırlı olsun. Kurumlar arası iş birliğini sağlamak ve üyelerimizi her alanda mutlu etmek Odamız için çok önemli. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize her alanda avantaj sağlamaya devam edeceğiz’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side