24 Haziran 2022
29.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEGENÇ ASLANLAR VE ANNELERİ KERMESTE BULUŞTU

GENÇ ASLANLAR VE ANNELERİ KERMESTE BULUŞTU

-

Edirne Genç Aslanlar Spor Kulübü tarafından çocuklar için kermes düzenlendi. Kulüp Başkanı Dr. Turgut Terzi, velilerin isteği üzerine düzenledikleri kermeste annelerin ve çocukların bir araya geldiğini, kulüp için de önemli bir etkinlik olduğunu söyledi.

Edirne Genç Aslanlar Spor Kulübü tarafından Abdurrahman Mahallesi’nde bir kafe bahçesinde çocuklar için kermes düzenledi. Çocuklar annelerinin yaptığı en sevdiği yemekleri, arkadaşlarıyla paylaştı.

Edirne Genç Aslanlar Spor Kulübü Başkanı Dr. Turgut Terzi, daha çok velilerin söz sahibi olduğu bir kulüp olduklarını belirterek, annelerden gelen talep üzerine kermes düzenlediklerini, bunun da kulüp için güzel bir etkinlik olduğunu söyledi.

Terzi, “Kermes adı altında bir kültür paylaşımı düzenledik. Genç Aslanlar Spor Kulübü olarak daha çok velilerin yönetimde söz sahibi olduğu bir kulüp yapısına sahibiz. Bu süreç içinde bazı velilerden özellikle annelerden çocukların içinde bulunduğu ortamları paylaşma konusunda bir talep gelmiş. Yönetici arkadaşlar da bunu iletti, bizim için de çok olumlu bir şeydi. Her evde çocuk için özel ve güzel olan şeylerin arkadaşlarıyla paylaşması anlamında bir format ve bunu da on günlük süreç içinde birbirlerine destek vererek hazırladılar. Bu kermesteki amaç futbol okulumuzda hangi yaş gurubunda olursa olsun herkesin evindeki sevdiği beğendiği şeyleri arkadaşlarıyla paylaşacağı bir ortam yaratmaktı. Kermesin ana fikri bu. Anneler ve çocuklar bir araya gelerek aktivite yaptılar. Bizim için de çok güzel ve olumlu bir gelişme oldu” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi