14 Nisan 2024
12.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEGÖKALAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

GÖKALAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

-

İş İnsanı ve Bilgisayar Mühendisi Volkan Evren Gökalan, İYİ Parti’den 28. Dönem Edirne Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.


İş İnsanı ve Bilgisayar Mühendisi Volkan Evren Gökalan, İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Binasında basın toplantısı düzenleyerek 28. Dönem için Edirne Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Basın toplantısına; İYİ Parti İl Başkanı Serpil Tütüncü, Merkez İlçe Başkanı Serpil Balcı Gören ve partililer de katıldı.

Yaklaşık 8 aydır çalışmalar yaptığını belirten Gökalan, adaylığının gerçekleşmesi durumunda da Edirne ve Edirne halkı için çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Gökalan, “Ben arabasının önü çöp kamyonuyla çevrilen, konuşacağı salonların elektrikleri kesilen ve kapısına kilit vurulan, evine baskın yapılan cesur lider Meral Akşener’in partisinin bir neferi olarak milletvekili adaylığım için aday adaylık sürecimi başlatıyorum. Bunu da partililerimiz ve her zaman beraber yol yürüyeceğim değerli hemşehrilerimin huzurunda açıklıyorum. Hakkımda ve hakkımızda hayırlısı, ‘olursa sevinmem, kaybedersem üzülmem’ şiarını felsefe edindim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Kararım, bugün alınmış bir karar değil. Uzun zamandır sahada çalışmalar yapıyoruz. Partimiz adına Edirne genelinde verimli bir çalışma yaptık. Yaklaşık 8 aydır bu çalışmaları devam ettiriyoruz. Adaylığımı gerçekleşmesi durumunda bundan önce yaptığım gibi bundan sonra da sizlerle birlikte her kapıyı çalıp, her eli sıkıp, her haneye gireceğiz. Seçimlerden birinci parti çıktığımızda kanayan yaralara nasıl deva olacağımızı anlatacağız. Peşinden gidecek cesaretiniz varsa bir gün bütün hayalleriniz gerçek olur. Cesur liderimiz Meral Akşener inancından zerre kadar taviz vermedi, geri adım atmadı, tereddüde düşmedi. Biz de bu inanç ve azimle Edirne ve Edirne halkı için çalışacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side