20 Temmuz 2024
33.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEHALIYA SARILMIŞ HALDE DENİZDE BULUNMUŞTU: CİNAYET ŞÜPHELİSİ EDİRNE'DE YAKALANDI

HALIYA SARILMIŞ HALDE DENİZDE BULUNMUŞTU: CİNAYET ŞÜPHELİSİ EDİRNE’DE YAKALANDI

-

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde 24 yaşındaki Sedef Güler’in cansız bedeninin denizde halıya sarılmış ve ayaklarına ağırlık bağlanmış halde bulunmasına ilişkin 1 şüpheli daha Edirne’de gözaltına alındı.


İstanbul Büyükçekmece’de Sedef Güler’in cansız bedeninin denizde halıya sarılmış ve ayaklarına ağırlık bağlanmış halde bulunması olayına ilişkin 1 şüpheli daha Edirne’de gözaltına alındı. Firari olarak aranan şüpheli Y.G., Edirne İl Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Edirne’nin Yunanistan’a sınır köyü olan Elçili Köyünde düzenlenen operasyonda gözaltına alındı.

İncelemede Y.G.’nin, ‘Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama’ suçundan 8 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası, ayrıca ‘Hükümlü ve tutuklunun kaçması’, ‘Ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma, taşıma veya bulundurma’, ‘Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama’ ve ‘Kasten öldürme’ suçlarından arandığı belirlendi.
7 Haziran 2024 tarihinde öldürüldükten sonra sarıldığı halıya 10 kiloluk dambıllarla bağlanıp denize atılan 24 yaşındaki Sedef Güler’in cansız bedeni, Büyükçekmece Mimar Sinan sahilinde balıkçılar tarafından bulunmuştu.
Sedef Güler’in, 52 yaşındaki şüpheli Y.G. ile birlikte cinayetin işlendiği eve giriş görüntüleri ve araç ile taşınma görüntüleri ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansımıştı.
Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından işlemleri tamamlanan şüpheli, yoğun güvenlik önlemleri çerçevesinde Edirne Adliyesine getirildi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side