26 Haziran 2022
18.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEHASTA VE YAŞLI BAKIMI KURSUNU BİTİRENLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ

HASTA VE YAŞLI BAKIMI KURSUNU BİTİRENLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ

-

Edirne Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan hasta ve yaşlı bakımı kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübünün öncülüğünde Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen hasta ve yaşlı bakımı kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası salonunda düzenlenen sertifika törenine İŞKUR İl Müdürü Şengül Çildam, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref Uz ile Mimar Sinan Rotary Kulübü temsilcileri katıldı.

Edirne Halk Eğitim Merkezi Eğitmeni Sude Bakır, hasta ve yaşlı bakımına destek olacak kursiyerlerin kamu ve özel kuruluşlarda görev almalarını sağlayacak niteliklerin kazandırıldığını kaydetti.

İŞKUR Edirne İl Müdürü Şengül Çildam, hasta ve yaşlı bakımının toplumunun ihtiyacı olan bir meslek olduğunu belirterek, kursiyerleri tebrik etti.

Edirne Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref Uz, 160 saat süren kurs sonunda verilen sertifikaların e-devlete yansıtıldığını, barkotlu belgeler olduğu için her zaman kullanılabileceğini ifade etti.

Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübü Başkanı Recep Ali Akın, kursun açılmasına öncülük ettiklerini belirterek, hasta ve yaşlı bakımının önemine dikkat çekti.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi