21 Temmuz 2024
26.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNE“HESAP ALIRKEN UTANIYORUZ!”

“HESAP ALIRKEN UTANIYORUZ!”

-

Tava ciğerin porsiyonunda tavan fiyatın 300 TL’ye yükselmesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Tava Ciğer İşletmesi Sahibi Erdal Akgün, “Bu işin kolayı zamlarla bulunmaz, bir an önce esnafın girdilerine çare bulunmalı. Müşterimizden hesap alırken utanmaya başladık.” dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, tava ciğerin porsiyonunun tavan fiyatını 300 TL olarak belirledi. Artan fiyatların kendilerini de zorladığını belirten Tava Ciğer İşletmesi Sahibi Erdal Akgün, müşterilerden hesap almaya utandıklarını ifade etti.


Akgün, “Bu zamlar utanç verici olmaya başladı. Esnaf olarak bu işten şikâyetçiyiz. Bu böyle olmaz. Bu işin kolayı zamlarla bulunmaz. Bir an önce esnafın girdilerine çare bulunmalı. Ciğere köfteye zam yapmaktansa girdilerle ilgili bir şeyler yapsınlar. Kurbanla birlikte kuzu ve dana fiyatlarında düşüş var. Bu ciğere zam nedir? Şahsen ben buraya gelen müşterimizden hesap alırken utanmaya başladım. 4 kişi gelse birer porsiyon ciğer yese hesap bin lira. Bunun içerisinde salatası yok, kolası yok. Yeter artık. Bu iş böyle gitmez. Bu iş böyle yürümez. Utanç verici bir durum.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side