27 Eylül 2022
19.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEHİSARCIKLIOĞLU, KIRBIYIK VE GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ

HİSARCIKLIOĞLU, KIRBIYIK VE GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ

-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Edirne’ye geldi. Keşan Uyum Arabuluculuk ve Çözüm Merkezi ve İpsala Ticaret Borsası yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştiren Hisarcıklıoğlu, ardından kent merkezine gelerek Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, ziyarette yaptığı konuşmada, “Sayın başkanımızı Serhat şehrimizde, Edirne’mizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak gerek borsa ve odalar ile ilgili çalışmalarıyla ve gerekse gümrük kapılarında yaptıkları yatırım ve faaliyetlerle ilimize büyük katkı sunmuşlardır. Kendilerine ilimize vermiş olduğu destekler için teşekkür ediyorum.” dedi. 

Hisarcıklıoğlu, ardından Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı da ziyaret etti. Başkan Gürkan sosyal medya hesabı üzerinden ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda, “2015 yılında Fahri Hemşehrilik Beratı takdim ettiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Belediyemizde ağırladık. Edirne’mizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Fahri Hemşehrimiz Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na nazik ziyareti ve kıymetli hediyeleri için teşekkür ediyorum. Evinize hoş geldiniz!” ifadelerine yer verdi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi