20 Mayıs 2024
12.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİBA, DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

İBA, DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve beraberindeki heyet, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda kalan depremzede ailelerle iftar programında bir araya geldi.

AK Parti Edirne İl Başkanı ve beraberindeki heyet, memleketlerinde yaşadıkları felaket nedeniyle yuvalarını bırakmak zorunda kalıp Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda kalan depremzede ailelerle birlikte iftar yaptı. İftar programına AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’nın yanı sıra AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Önder Kuruşar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Keleş, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aygün Gümüş ve partililer katılım gösterdi.

İftar programında konuşan Başkan İba, “Geçmişin acılarını silip, geleceğe umut olabilmek için tüm çabalarıyla bir arada olmaya devam edeceğiz. Afeti yaşamış illerimizden Uzunköprü’müze gelen ve KYK yurtlarımızda yaşama tutunmaya devam eden vatandaşlarımızla aynı iftar sofrasında buluştuk. Acılar kadar sevinçlerimizi ve umutlarımızı da paylaştık.” dedi. Başkan İba, iftar programının ardından Cumhuriyet Kıraathanesi’nde Uzunköprülü vatandaşlarla da bir araya geldi. Uzunköprülü vatandaşlarla sohbet eşliğinde çay içen İba, “Hemşehrilerimizin beklentilerini, talep ve dileklerini hem notlarımıza hem de aklımıza yazıyoruz. Görevimiz ve amacımız, daha güzel bir Edirne.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side