21 Mart 2023
16 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİBA: SEÇİMLERDE KAZANAN EDİRNE OLACAK

İBA: SEÇİMLERDE KAZANAN EDİRNE OLACAK

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ‘Köy Köy Edirne’ programı kapsamında ‘Bu seferin kazananı Edirne olacak’ sloganıyla kente bağlı köyleri ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette köyde ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İba, hizmetlerin devam edeceğini ve gelecek dönem seçimlerinde kazananın Edirne olacağını aktardı.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından ‘Köy Köy Edirne’ programı devam ediyor. ‘Bu seferin kazananı Edirne olacak’ sloganıyla gerçekleştirilen program dâhilinde İl Başkanı İba, vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya geldi. Başkan İba, vatandaşlarla yaptığı sohbette hizmetlerin devam edeceğini kaydetti. Köyde ikamet eden vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen İba, taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözüme kavuşturulması için çok çalıştıklarını aktardı.
Başkan İba, yürütülen ‘Köy Köy Edirne’ programı kapsamında Karakasım, Üyüklütatar, Doyran, Elçili ve Orhaniye köylerini ziyaret etti.
Karakasım Köyü’nde vatandaşlarla sohbet eden İba, “Karakasım’da da köy sakinlerimizin meramlarına, arzularına kulak verdik. Tüm çabalarımız hemşehrilerimiz için.” İfadelerini kullandı.
Üyüklütatar Köyü’nde Muhtar Tezcan Girgin ve köy sakinleri ile buluşan İba, beklenti ve gereksinimleri dinlediklerini, gerekli notları aldıklarını ifade etti.
Doyran Köyü’nde Muhtar Tevabil Çelik’den bilgi alan İba ardından köy sakinleri ile buluştu.
Elçili Köyü’nde Muhtar Mehmet Hamdi Aksoy ve Elçili sakinlerini ziyaret eden İba, “Köyümüzün ihtiyaçlarını bizzat ilk ağızdan dinledik, tüm köylerimize ulaşacak ve Edirne’mizin her bir köşesine erişene dek ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.” Dedi.
Orhaniye Köyü’nde Muhtar Metin Oskar ile görüşen İba, köyün ihtiyaçları ve müşkülleri için gerekli çalışmaların yapılması adına ilk adımları attıklarını dile getirdi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi