25 Şubat 2024
16.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİŞ YERİNDE UNUTULAN 40 BİN LİRALIK ALTINI SAHİBİNE ULAŞTIRDI

İŞ YERİNDE UNUTULAN 40 BİN LİRALIK ALTINI SAHİBİNE ULAŞTIRDI

-

Edirne’de bir işletmede tezgahtar olarak görev yapan Serkan Yassıtepe, iş yerinde unutulan 40 bin lira değerindeki altını sahibine ulaştırdı.

Edirne’de bir işletmede tezgahtar olarak görev yapan Serkan Yassıtepe, iş yerinde unutulmuş bir paket buldu. Paketin içinde altın olduğunu gören Yassıtepe, paketin üzerinde adresi yazan kuyumcuya giderek, altınların sahibine ulaştı. Yapılan görüşmelerin ardından altınlar, Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde bulunan sahibine ulaştırıldı.

Yassıtepe, altınları sahibine ulaştırdığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Yassıtepe, yaşanan olayı şöyle anlattı: “Dükkanımıza gelen müşterinin siparişlerini hazırladım. Daha sonra o müşterimiz gitti. İlerleyen dakikalarda masanın üzerinde paket gördüm. Paketin içini açtığımda altın takılar olduğunu gördüm ve daha sonra paketin üzerinde yazan kuyumcuya gittim. Kuyumcuda yaptığımız görüşmelerin ardından paketi unutan kişiyi bulduk ve teslim ettik. Kişiyle görüştüğümde altınları unuttuğunun farkında bile olmadığını söyledi. Kuyumcu, bileklik ile gerdanlığın değerinin 40 bin lira olduğunu belirtti.”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side