24 Mayıs 2024
13.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİŞLETMENİN TÜM GELİRİ, DEPREMZEDELERE GİDECEK

İŞLETMENİN TÜM GELİRİ, DEPREMZEDELERE GİDECEK

-

Edirne’nin Kıyık Mahallesi’ndeki bir işletme, Pazartesi ve Salı günü toplanacak tüm hasılatı depremzedelere bağışlayacağını açıkladı.

Edirne’nin Kıyık Caddesi üzerinde bulunan Dünya Döner Salonu’nda Pazartesi ve Salı günü toplanacak tüm hasılat, depremzedelere bağışlanacak. İşletme Sahibi Tamer Cicik, depremden etkilenen vatandaşların yaralarını sarmak adına böyle bir kampanya yapacaklarını belirtti.

İşletme Sahibi Tamer Cicik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İnşallah bir örnek oluruz diye düşündüm. Devletçe, milletçe üzüntümüz, acımız gerçekten çok büyük. Rabbim milletimize, devletimize zeval vermesin. Rabbim bizi böyle acılarla kaşı karşıya bırakmasın. Bu Allah’ın takdiri… Çok üzgünüz. ‘Biz düşündük ne yapabiliriz’ diye. ‘Böyle ufak tefek şeyler mi yapalım’ diye. Aklıma geldi, dükkanımın iki günlük gelirini depremzedelere, AFAD’a bağışlama kararı aldım. Pazartesi ve Salı günü Allah’ın izninle dükkanımın tüm gelirini depremzedelere bağışlama kararı aldım. Döner yemek isteyenleri bekliyoruz. Onlara döner yiyerek, parasını vererek depremzedelere yardım yapmış sayılacaklar. Neticede dönerini yiyecek, parasını verecek. Biz ne kadar çok satarsak, o kadar fazla yardım gidecek. Biz bu bağışı noter huzurunda da yapabiliriz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side