4 Şubat 2023
3.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİYİ PARTİLİ YÜKNÜ: TABANDAKİ KÜSKÜNLÜĞÜ BİTİRMEK İÇİN ADAYIM

İYİ PARTİLİ YÜKNÜ: TABANDAKİ KÜSKÜNLÜĞÜ BİTİRMEK İÇİN ADAYIM

-

İYİ Parti Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Yüknü, Merkez ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Yüknü, “Öncelikli hedefim Edirneli vatandaşlarımızın ve Partili üyelerimizin kenetlenmesini sağlayarak tabanda var olan kırgınlık ve küskünlüğü bitirmektir” dedi.

Edirne’de İlçe kongreleri devam eden İYİ Parti’de 11 Aralık’ta yapılacak Merkez İlçe Başkanlığı seçimi için ilk adaylık açıklaması geldi. İYİ Parti Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Yüknü, İYİ Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Partide geniş katılımla yapılan toplantıda açıklama yapan Yüknü, partinin kuruluş ve teşkilatlanma sürecinde görev aldığını, önceki dönemde il başkan yardımcısı olduğunu belirterek, yapılacak ilçe kongresinde Merkez ilçe başkanı olarak hizmet etmek istediğini kaydetti.

Yüknü, “İYİ Parti’nin kuruluş ve teşkilatlanma sürecinde elini taşın altına koyanlardanım.

Şu an İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyliği görevimi sürdürmekteyim.

Bir önceki dönem de İYİ Parti Edirne İl Yönetimi’nde İl Başkan Yardımcısı olarak görev aldım.

Üyelerimizin ve delegelerimizin takdir ve destekleriyle İYİ Partimize Edirne Merkez İlçe Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum.

 Liderimiz ve Genel Başkanımız Meral Akşener’in işaret buyurduğu gibi “Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer.” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda,  Partimizde birlik ve beraberliği sağlamak için İYİ Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olduğumu kamuoyuna saygı ile duyuruyorum. Öncelikli hedefim; Edirneli vatandaşlarımızın ve Partili üyelerimizin İYİ ve kötü günlerinde yanında olup kenetlenmesini sağlayarak tabanda var olan kırgınlık ve küskünlüğü bitirmektir. Siz değerli İYİ Partililer ile birlikte çıktığım bu yolda hedefimiz birlik ve beraberlik içerisinde İYİ Parti’yi hem Edirne’de hem de Türkiye genelinde iktidara taşımaktır. Çıktığımız bu yolda Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

İyi parti İl Başkanı Dr. Serpil Tütüncü’nün adaylık açıklamasına katılmaması dikkat çekti.

Yüknü, “Biliyorsunuz il başkanımız eczacı. Lalapaşa’nın bugün pazarı var. İlçelerde kongreler devam ediyor. Tarih belirleme ve delege seçimleri şeklinde yoğun toplantıları olduğu için bugün de eczanede yoğun bir günü olduğu için kendisi gelemedi. Ama kendisinin onaylarını takdirlerini aldım” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi