19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEKASABANIN AKŞAM HALLERİ EDİRNE’DE

KASABANIN AKŞAM HALLERİ EDİRNE’DE

-

Edirne Belediyesi, Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf Edirne Temsilciliği ile birlikte okuyucular tarafından çok sevilecek bir etkinliğe imza atıyor. “Kasabanın Akşam Halleri” isimli kitabın yazarı Erdal Güney ve kitapta geçen öyküleri resmeden Fahrettin Engin Erdoğan, sergi, söyleşi ve imza günü ile Edirneliler ile buluşuyor.

Edirne Belediyesi, Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf Edirne Temsilciliği ile birlikte okuyucular tarafından çok sevilecek bir etkinliğe imza atıyor. Bir süre önce Edirne Belediyesi tarafından hizmete açılan Edirne Belediyesi Türkan Saylan Kültür ve Sanat Evi, “Kasabanın Akşam Halleri” isimli kitabın yazarı Erdal Güney ve kitapta geçen öyküleri resmeden Fahrettin Engin Erdoğan’ı ağırlayacak.

Hatırla Sevgili ve Elveda Rumeli gibi pek çok iz bırakan yapımın müziklerinde imzası bulunan “Kasabanın Akşam Halleri” isimli kitabın yazarı Erdal Güney ile Fahrettin Engin Erdoğan, 18 Mart Cumartesi Saat 14:00’te Edirne Belediyesi Türkan Saylan Kültür ve Sanat Evi’nde sergi, söyleşi ve imza günü ile Edirneliler ile bir araya gelecek.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side