2 Şubat 2023
8.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞKEŞAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

KEŞAN’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

-

Edirne’nin Keşan ilçesinde uyuşturucu madde tacirlerine yönelik operasyon düzenleyen polis ekipleri, çok sayıda uyuşturucu madde ve silah ele geçirirken, 6 ayrı adrese yapılan eş zamanlı baskınlarda iki şüpheli gözaltına alındı.

Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Keşan Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından, ilçede uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik soruşturma yapıldı. Çalışmalarda M.A. ve A.K. isimli şahısların, uyuşturucu madde sattıkları tespit edilirken, temin eden kişilerin üzerinden de 0.37 gram skunk ve 0.74 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Olaylarla ilgili soruşturma genişletilirken, şüpheli 2 şahıs ve onlarla bağlantılı olduğu tespit edilen 4 ayrı adres de dahil olmak üzere toplam 6 ayrı adrese eş zamanlı baskın düzenleyen polis ekipleri, 2 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Operasyon yapılan adreslerdeki aramalarda ise, 1 adet tabanca, 1 adet kuru sıkı tabanca, 12 adet mermi, 2 adet beyzbol sopası, 1 adet muşta ile 0.64 gram esrar maddesi, 2.56 gram esrar ile karışık sigara, 1.14 gram eroin, 0.70 gram kenevir tohumu, 35 adet sentetik ecza hap , uyuşturucu maddeleri fişeklemede kullanılan folyo ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 4 bin 860 lira para ele geçirildi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi