29 Eylül 2023
17.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEKILIÇCIGİL YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

KILIÇCIGİL YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

-

Edirne Eczacı Odası’nda geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulun ardından yönetim kurulundaki görev dağılımları da belli oldu. Geçtiğimiz dönem Edirne Eczacı Odası başkanlığı görevini yürüten Ecz. Gürkan Kılıçcıgil, yeniden başkan seçildi.

Edirne Eczacı Odası’nın seçimli olağan genel kurulu geçtiğimiz hafta gerçekleştirilmişti. Genel kurulda tek listeyle yapılan seçimde; mevcut başkan Ecz. Gürkan Kılıçcıgil’in listesi güven tazelemişti. Yeni yönetim kurulunda görev dağılımları da bugün belli oldu. Geçtiğimiz dönem Edirne Eczacı Odası başkanlığı görevini yürüten Kılıçcıgil, yeniden başkan seçildi.

1997-2003 yılları arasında Edirne Eczacı Odası Başkanlığı yapan ve bu dönemde de Büyük Kongre Delegesi seçilen Şükrü Ciravoğlu, Kılıçcıgil ve ekibine yeni dönemde başarılar diledi.
Ciravoğlu, “Odamızın seçimli olağan genel kurulu sonuçlanmış ve seçim kurulundan gelen tebligatla sonuçlar kesinleşmiştir. Yasamız gereği kongre sürecinden beri divan başkanlığında bulunan yürütme görevini, yeni seçilmiş olan yönetim kuruluna devretmek üzere bir araya gelmiş bulunmaktayız. Odamızı başarıyla geçmiş dönemde temsil etmiş olan başkan Gürkan Kılıççıgil ve yönetimine çok çok teşekkür ediyoruz. Bazı değişiklikler ve taze kuvvetlerle yeni döneme başlayacak olan bu yönetim kuruluna da başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Edirne Eczacı Odası Başkanı Ecz. Gürkan Kılıçcıgil ise, yeni dönemde gerçekleştirmek istedikleri birçok proje olduğunu ifade etti.
Kılıçcıgil, “Odamızın seçimlerini gerçekleştirdik ve yönetim kurulumuz eczacılarımızın yüksek desteği ile birlikte göreve seçildi. Geçen dönemden arkadaşlar devam ettiği gibi, yeni arkadaşları da yönetim kurulumuza aldık. Gençleşen bir ekibimiz var. Edirne’deki eczacılığın gelişmesi için vatandaşlarımızın ilaç hakkına ulaşması ve ilaca sağlıklı doğru bir yolla ulaşması için elimizden geleni var gücümüzle gerçekleştireceğiz. Üniversitenin içerisine bir büro açmıştık önceki dönemde. Onu daha da geliştireceğiz ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Nöbet ekranları var. Daha birçok projemiz var gerçekleştirmek istediğimiz. İnşallah bunları gerçekleştirerek Edirneli vatandaşlarımıza en kaliteli eczacılık hizmetini sunmuş olacağız. İnşallah güzel bir dönem bizleri bekler. Vatandaşlarımıza sağlıklı, güzel bir şekilde hizmet etme fırsatı buluruz.” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi