Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Orhaniye köyündeki bir kıraathanede alkol satan şüpheli, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda; JASAT dedektifleri tarafından Keşan ilçesine bağlı Orhaniye köyünde yapılan çalışmalarda, Z.A. isimli şahsın işletmeciliğini yaptığı kıraathanede 17 adet şarap ele geçirildi. Olayla ilgili olarak şüpheli 1 şahıs hakkında adli tahkikat yapıldı.
KIRAATHANEDE ALKOL SATAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
![7-13](https://www.edirnetv.com/wp-content/uploads/2024/02/7-13-1068x601.jpg)
-