17 Haziran 2024
27.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMELİH HOCAYA VEDA

MELİH HOCAYA VEDA

-

Edirne Televizyonu’nun Yerel Gündem programı sunucusu, gazeteci, köşe yazarı, emekli öğretmen Melih Yurduseven, bugün sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Eski Cami’deki cenaze töreninde Yurduseven’in cenaze namazını oğlu Şinasi Yurduseven kıldırdı.

Edirne’de uzun yıllardan bu yana televizyonumuz ekranlarında Yerel Gündem programının sunuculuğunu yapan, gazeteci, köşe yazarı, emekli öğretmen Melih Yurduseven, geçirdiği rahatsızlık sonucu bir süredir tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde dün vefat etmişti. 76 yaşındaki meslek büyüğümüz Yurduseven için bugün Eski Cami’de cenaze töreni düzenlendi.
Basın, siyaset, spor ve iş dünyasından çok sayıda ismin katıldığı cenaze töreninde; Melih Yurduseven’in çocukları Şinasi ve Müjdat Yurduseven ile kardeşleri Hasan Semih ile Senih Yurdatapan ve torunları taziyeleri kabul etti.

Eşi Neriman Yurduseven ise tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

Öğle namazının ardından düzenlenen cenaze namazını, Melih Yurduseven’in oğlu Şinasi Yurduseven kıldırdı.
Helallik alınmasının ardından Melih Yurduseven’in cenazesi Buçuktepe mezarlığında toprağa verildi.

Öte yandan Edirne’nin tanınmış esnaflarından Niyazi Yavuz’un amcası Mehmet Yavuz da eski camide aynı anda düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı

Biz de ETV ailesi olarak Melih Yurduseven ile Mehmet Yavuz’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side