24 Eylül 2023
36 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMELİH YURDUSEVEN’İ KAYBETTİK

MELİH YURDUSEVEN’İ KAYBETTİK

-

Edirne Televizyonu’nda uzun yıllar program yapan, ETV ekranının duayen ismi Melih Yurduseven’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda televizyon programıyla izleyici karşısında olan ve köşe yazarlığı yapan Melih Yurduseven, geçirdiği rahatsızlık sonucu yaklaşık 2 aydan bu yana Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Meslek büyüğümüz Melih Yurduseven, tedavi gördüğü yoğun bakımda bugün akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Başta ailesi olmak üzere, basın camiası ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun.

Edirne Televizyonu’nda uzun yıllardan bu yana ‘Yerel Gündem’ programıyla izleyici karşısına çıkan, Emekli öğretmen, Edirne Güncel gazetesi sahibi, köşe yazarı 76 yaşındaki İzzet Melih Yurduseven, hayata gözlerini yumdu. Geçirdiği rahatsızlık sonucu 2 aydan bu yana Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Yurduseven, yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün akşam saatlerinde vefat etti. Yurduseven’in vefat haberi, başta ailesi olmak üzere, basın camiası ve Edirne’de büyük üzüntü yarattı.

Köşe yazarları Hasan Semih ve Senih Yurdatapan’ın ağabeyleri, Şinasi ve Müjdat Yurduseven’in babaları, Neriman Yurduseven’in eşi Melih Yurduseven, yarın Eski Cami’de öğle namazının ardından düzenlenecek törenle Buçuktepe mezarlığına defnedilecek.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi