24 Haziran 2024
29.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ

MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ

-

Edirne Belediyesi, riskli ve tehlikeli meslek alanlarında çalışan işçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi kazandırmaya devam ediyor. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, pratik ve teorik olarak gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olan personellere belgelerini takdim etti.


Edirne Belediyesi hizmet standartlarını geliştirme çalışmaları çerçevesinde, riskli ve tehlikeli meslek alanlarında çalışan işçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi kazandırmaya devam ediyor. Pratik ve teorik olarak gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olarak mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanan 363 personel için Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuarı’nda tören düzenlendi.

Personele Mesleki Yeterlilik Belgesi’ni takdim eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan işçilere yönelik pratik ve teorik olarak yapılan sınavlarda başarılı olan arkadaşlarımız bu belgeyi almaya hak kazandı. Kendileri tebrik ediyorum. Hep birlikte Edirne’miz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side