14 Nisan 2024
12.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMHP’DEN İBA’YA ZİYARET

MHP’DEN İBA’YA ZİYARET

-

MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu, Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Özcan Altınel, İl Kadın Kolları Başkanı Hafife Balkan Delen ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’yı ziyaret etti.

Cumhur İttifakı 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin öncesinde ziyaretlerine devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu, Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Özcan Altınel, İl Kadın Kolları Başkanı Hafife Balkan Delen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette belediye başkanlığı seçimleri öncesinde yapılacak olan çalışmalar görüşüldü.

Yol ve dava birliklerini güçlendirmek ve birlikte büyük hedeflere yürümek için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Vatanımız ve milletimizin birliği, gelişimi için yol birliği kurduğumuz Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi’nin Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetimine kıymetli ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhur İttifakı’nın vatan için yol, amaç ve ülkü birliği demek olduğunu söyleyen İba, “Cumhur İttifakı, Edirne’miz için bir olmak, birlik olmak demektir. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. 2023 yılı, Cumhur İttifakımız için zafer yılı olacak demiştik. Şimdi yine aynı birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir şekilde buradan ifade ediyorum ki 2024 yılı da Edirne’miz için değişimin, yeniliğin ve gelişimin yılı olacaktır. Buna gönülden inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side