27 Eylül 2022
19.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMHP’Lİ TERCAN: İYİ PARTİLİLERİ BABA OCAĞINA DAVET EDİYORUM

MHP’Lİ TERCAN: İYİ PARTİLİLERİ BABA OCAĞINA DAVET EDİYORUM

-

Edirne’de il ve ilçe başkanları görevden alınan, ancak henüz atama yapılmayan İYİ Partililere, MHP’den ‘baba ocağına dönün’ çağrısı geldi. MHP İl Başkanı Zakir Tercan, “partimizden ayrılarak İYİ partiye geçen tüm arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açık. Baba ocağına dönün, burada siyaset yapın” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Zakir Tercan, İYİ Partililere ‘baba ocağına dönün’ çağrısında bulundu. Tercan, televizyonumuza yaptığı açıklamada MHP’nin kapısının İYİ partililere sonuna kadar açık olduğunu belirterek, “gelin partimizde siyaset yapın” dedi.

Tercan, “Arkadaşlarımızı baba ocağına davet ediyorum. Kapımız sonuna kadar onlara açık. MHP Edirne üyelerimiz üzerinde çok büyük oyun oynadılar. Belediye meclis üyelerimizi kendi saflarına çekmek için büyük mücadele ettiler. Üyelerimizi İYİ Parti’ye kazandırmak için çok büyük Bizans oyunları oynamışlardır. Ama biz MHP olarak arkadaşlarımızın İYİ Parti’ye gitmelerini yermedik. Onlara üzücü söylemlerimiz olmadı.

İYİ Parti il, ilçe yöneticilerini genel merkez görevden almıştır. Bir aydır, yok gibiler. Burada siyasi bir boşluk var. Bir an önce il ve ilçe başkanlarının atanması bizim isteğimizdir. Bunda bizim bir rahatsızlığımız olmaz. Biz MHP olarak diyoruz ki, eski arkadaşlarımıza, ülküdaşlarımıza, dava arkadaşlarımıza buyurun baba ocağına. Burada siyaset yapın. Burada size her imkanı MHP İl Başkanı olarak sunuyorum.

İYİ Parti bizim partimizden doğmuştur, kurulmuştur. Bizim partimize Türkiye ve Edirne’de zarar vermişlerdir. Biz her şeye rağmen bu arkadaşlarımızı MHP’ye çağırıyorum” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi