1 Haziran 2023
28.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMHP’Lİ TERCAN: ZİLLET İTTİFAKININ TELAŞI BOŞUNA, BİZ KAZANACAĞIZ

MHP’Lİ TERCAN: ZİLLET İTTİFAKININ TELAŞI BOŞUNA, BİZ KAZANACAĞIZ

-

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakının yeniden iktidar olacağını belirterek, “Zillet ittifakının bu telaşı boşunadır ve çırpındıkça daha çok batıyorlar. Bu millet; aklıyla, varlığıyla bu kadar alay edilmesine daha fazla izin vermeyecektir.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 2023 yılında gerçekleştirilecek seçimlerle ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. Seçimleri Cumhur İttifakının kazanacağını söyleyen Tercan, şu ifadelere yer verdi:
“MHP’ye hücum ediyorlar. Onlar konuştukça, onlar debelendikçe MHP’nin oyları artıyor. MHP; önündeki setleri yıkarak, içerdeki ve dışardaki şer güçlerini yerle bir ederek Cumhur İttifakının iktidarını taçlandıracaktır. Bre zavallılar, burası Türkiye. Bu devletin adı, Türkiye Cumhuriyeti. Bu bayrağın adı Türk bayrağı. Bir Türk devletinde Türk sorunu aramak, nasıl bir akıl, nasıl bir vicdan, nasıl bir ruh halidir. CHP’nin, zillet ittifakının, yancılarının her yeri dökülüyor. Bir tarafı yapmaya çabalarken diğer tarafları yıkılıyor. PKK ve HDP ile kurulan ortaklığın dumanı tüterken, bir de parti içindeki kavgalar ve buna bağlı olarak CHP’nin ve yancılarının iç yüzünü ortaya koyan rezillikler parsel parsel ortalığa saçılıyor. Gelinen noktada CHP ve Yancılarının tek başına iktidara gelmelerinin mümkün olmadığını ve imkansız olduğunu artık aklı başında herkes görüyor.

MHP, kurulan bütün tuzakları, bütün iftiraları yerle bir etmiştir. Cumhur ittifakının iktidara yürüyüşünü hiçbir şekilde engellenemeyeceğini seçimlerden zaferle çıkacağı bir gerçektir. İsteseler de, istemeseler de sindirmeye başladılar. Zillet ittifakının bu telaşı boşunadır ve çırpındıkça daha çok batıyorlar. Bu millet; aklıyla, varlığıyla bu kadar alay edilmesine daha fazla izin vermeyecektir. Kendi sözü, kendi özü olan, önce milletim diyen ve bu milletin varlığı, bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü her şeyin önünde tutan Milliyetçi Hareketle büyük bir kucaklaşma gerçekleştirecektir.

Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, ülkesi için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yapıyor ve olağanüstü bir caba harcıyor. Gecesini gündüzüne katarak içerdeki, dışardaki bu karanlık odaklara bir son verebilmek için çabalıyor ve girdiği uyku orucuna bütün teşkilatlar, bütün partililer de katılıyor. 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakını bu millet yeniden iktidar yapacaktır. Böylece hem ülkenin varlığı ve birliği teminat altına alınmış olacak, hem bin yıllık kardeşlik hukuku yerine oturtulacaktır. Dış güçlerin, zillet ittifakının karanlık senaryoları sona erecek, bütün bu ihanetler yerle bir olacaktır. Cumhur İttifakı; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığını ve birliğini sağlamanın, ülkeyi selamete çıkarmanın tek yolu Cumhur İttifakıdır. Bugünkü muhalefet ve yancıları Recep Tayyip Erdoğan ve İktidar iş başından gitsin, Cumhur İttifakı dağılsın da ülkede birlik ve beraberlik ruhu bozulursa bozulsun, Türkiye tehlikeye girerse girsin anlayışı hakimdir. Cumhur İttifakının yaptığı yanan tarlayı söndürmektir. Bu ittifakı kabullenemeyenler tarlanın tamamının yanmasını isteyen akıl fukaralarıdır. Bir defa daha ve altını çizerek söylüyoruz; Cumhur İttifakını İktidara taşımak bir seçmen tercihi, vatandaşlık hukuku olmaktan çıkmış, vatan görevi haline dönüşmüştür.”

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi