20 Haziran 2024
37.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEORMANKIRAN, GÜREŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

ORMANKIRAN, GÜREŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

-

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, başta Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri olmak üzere pek çok güreş organizasyonunda birçok başarıya imza atan Süloğlu’ndaki pehlivanlarla bir araya geldi.

Süloğlu Belediyesi tarafından, güreş organizasyonlarında ilçeyi başarıyla temsil eden güreşçiler, antrenörleri ve aileleri için etkinlik düzenlendi. Süloğlu Barajı’nda gerçekleştirilen kahvaltıya; Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Meclis Üyeleri, güreşçiler ve aileleri ile güreş antrenörleri katılım gösterdi. Bu yıl başta Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen güreş organizasyonlarında birçok başarıya imza atan güreşçilere, Belediye Başkanı Ormankıran tarafından hediyeler de takdim edildi.

Belediye Başkanı Ormankıran burada yaptığı konuşmada, “Süloğlu Güreş Takımımız her geçen yıl daha fazla başarı sağlıyor ve giderek büyüyor. Evlatlarımıza 8 yıldır olduğu gibi her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Bu başarı dolu yolda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Özgür Kaya’ya, kurumlarımıza, hocalarımıza ve velilerimize de ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side