30 Mayıs 2024
12.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEPARA ÜSTÜYLE KAZI KAZAN ALDI, 4 MİLYON TL KAZANDI

PARA ÜSTÜYLE KAZI KAZAN ALDI, 4 MİLYON TL KAZANDI

-

Edirne’de bir büfeden tütün ürünü satın aldıktan sonra para üstü olarak kazı kazan oynayan vatandaş, 4 milyon lira kazandı.

Edirne’de bir vatandaş, Sabuni Mahallesi’nde bulunan bir büfede 3 kuponluk kazı kazan oynadı. Kazıdığı kuponlardan ikramiye çıkmayan vatandaş, büfe sahibi Ayhan Demir’den tütün ürünü satın alarak gitmek istedi. Büfe sahibi Demir, vatandaşa para üstü olarak bir kazı kazan daha vermeyi önerdi. Öneriyi kabul ederek para üstü olarak kazı kazan kuponu alan vatandaş, 4 milyon TL kazandı. Talihli vatandaş kuponu teyit ettirdikten sonra büfeden ayrıldı.

Büfe sahibi Ayhan Demir, çıkan ikramiye sonucu kendilerinin de şaşkınlık yaşadığını belirtti.
Demir, “Pazar günü bir müşterimiz geldi ve kazı kazan istedi. Bir kaç tane kazıdı. Kazıdıklarından çıkmayınca tütün ürünü istedi. Ben de tütün ürünü birlikte para üstü olarak ‘Bir tane daha kazı kazan alır mısın?’ diye sordum. ‘Tamam ver seni mi kıracağım?’ dedi. Aldı bir tane kazı kazan, 50 liralık milyonerler kulübünden. Kazıdı ve sonra bir an duraksadı. Kendisi anlayamadı ve bana verdi, ben de makineye tutunca bol sıfırlı bir rakam gördük. Kendisi 40 bin lira çıktığını zannetti. Biraz beklettikten sonra içeriye buyur ettim. Kendisine durumu anlattık, 40 bin lira olmadığını, 4 milyon çıktığını söyledik. Heyecan yaptı, elleri falan titredi. Biz de çok sevindik. Kendisi sürekli müşterimiz, sürekli gelip gidiyordu. Adeta şok oldu, hiçbir şey anlamadı. Hatta 40 bin lira istedi bizden, biz de 40 bin lira değil, 4 milyon lira çıktığını belirttik. Hayırlısı olsun, güle güle harcasın.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side