19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESAADET PARTİSİ GENEL MERKEZİ, DEPREMZEDELERE AÇILDI

SAADET PARTİSİ GENEL MERKEZİ, DEPREMZEDELERE AÇILDI

-

Saadet Partisi, depremden etkilenen vatandaşları genel merkez binasında misafir etmeye başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Deprem bölgelerindeki Saadet Partisi teşkilat ve gönüllülerinin koordinesinde tahliyesi gerçekleştirilen depremzede aileler, genel merkez binası ve hazırlanan misafirhanelere yerleştiriliyor.” İfadelerini kullandı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkımlara neden olan depremlerin ardından Saadet Partisi, depremden etkilenen vatandaşlar için yardım çalışmalarına devam ediyor. Ankara’da kalacak depremzede ailelerin bakım ve konaklama hizmetini karşılayacak olan Saadet Partisi, sonrasında ise depremzedeleri misafirhanelere sevk edecek. Genel merkez binasının da depremzedelere açıldığını belirten Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, konuyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından ülke genelinde yardım seferberliği başlatıldı. Depremin yıkama neden olduğu bölgelerde bir yandan arama-kurtarma çalışmaları devam ederken bir yandan da bölgedeki depremzedelerin tahliyesi gerçekleştiriliyor. Saadet Partisi de anlamlı bir adım atarak, depremzedeleri genel merkez binasında ağırlamaya başladı. Deprem bölgelerindeki Saadet Partisi teşkilat ve gönüllülerinin koordinesinde tahliyesi gerçekleştirilen depremzede aileler genel merkez binası ve hazırlanan misafirhanelere yerleştiriliyor. Farklı illere gidecek olan aileler, bir süre misafir edildikten sonra gitmek istedikleri illere yolcu edilecek, Ankara’da kalacak ailelere ise bakım ve konaklama ihtiyaçları giderilmeye devam edilecek.”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side