23 Şubat 2024
8.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEŞABAN YILMAZ HAKEM KULESİNİ BASTI!

ŞABAN YILMAZ HAKEM KULESİNİ BASTI!

-

661’nci Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlık 2’nci tur müsabakalarında Şaban Yılmaz’ın Tanju Gemici ile yaptığı güreş olaylı bitti. Sarı kart görerek güreşten diskalifiye olan Şaban Yılmaz, hakem odasını bastı. Saha ortasında yağlı güreşi bıraktığını açıklayan Şaban Yılmaz, “Ben artık güreşmiyorum, hakkımı da helal etmiyorum” dedi.

661’nci Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlık 2’nci tur müsabakalarında Şaban Yılmaz’ın hakem kararıyla elenmesi sonrasında olaylar çıktı. Güreşin başında hakemden sarı kart gören Yılmaz, daha sonra bir sarı kart daha görerek diskalifiye oldu.

Bunun üzerine sinirlenen Şaban Yılmaz, seyirci tribünündeki tellerin üzerinden çıkıp hakem kulesine koştu. Hakemlere bağıran Yılmaz’a polis ekipleri müdahale etti.

Polisler tarafından kuleden çıkarılan Şaban Yılmaz, saha ortasına gelerek paça bağlarını çözüp Kırkpınar’ı bıraktığını açıkladı.

Yılmaz, “Bu kadar mı kolay bu iş? Ağzımın içindeki dikişlere, ellerimdeki nasırlara bakın. Ben hakkımı helal etmiyorum, paçamı da çözüyorum. Ben artık güreşmiyorum, bakın bana burada elveda bile yaptırmıyorlar” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side