20 Nisan 2024
11.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESEDEFÇİ VE AKALIN’DAN CİRAVOĞLU’NA ZİYARET

SEDEFÇİ VE AKALIN’DAN CİRAVOĞLU’NA ZİYARET

-

İYİ Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi ve İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, CHP Belediye Başkan adaylığından çekilen Şükrü Ciravoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sedefçi, “Ufak bir tedaviyle düzelebilen bir rahatsızlık için böylesine vahim bir sonucun ortaya çıkması üzüntü verici bir olay. Şükrü benim arkadaşım, dostum, kardeşim. Ben şu 20-25 günlük seçim kampanyam süresinde her gittiğim yerde ‘o benim namuslu, onurlu ve şerefli kardeşim; ona kefilim’ dedim. Bunu herkes bilir.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı kalp rahatsızlığının ardından rutin kontroller nedeniyle dün yeniden hastaneye yatan Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Şükrü Ciravoğlu, Genel Başkan Özgür Özel’in talebiyle adaylıktan çekilmişti. Yaşanan gelişmeler üzerine İYİ Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi ve İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, Ciravoğlu’nu hastanede ziyaret etti.

Ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Milletvekili Akalın, “Şükrü Bey’i hastanede ziyaret ettik. Bir ritim bozukluğu varmış ama kendisini çok çok iyi gördük. Basit bir ritim bozukluğu varmış, gün içerisinde bir tedavisi varmış. Ritim bozukluğu hepimizde var, bende de ara sıra oluyor. Geçmiş olsun.” dedi. İYİ Parti’nin Adayı Sedefçi de, “Benim çok sevdiğim, çok değer verdiğim sevgili kardeşimi, sayın vekilimizle beraber ziyaret ettik. Yıllar öncesinde benim kızımın da ritim bozukluğu vardı, tedavi ettirdik ve bitti. Şu anda hiçbir sağlık sıkıntısı yok. Öyle ufak bir tedaviyle düzelebilen bir rahatsızlık için böylesine vahim bir sonucun ortaya çıkması üzüntü verici bir olay. Şükrü benim arkadaşım, dostum, kardeşim. Ben şu 20-25 günlük seçim kampanyam süresinde her gittiğim yerde ‘o benim namuslu, onurlu, şerefli kardeşim; ona kefilim’ dedim. Bunu herkes bilir. Burada da söylüyorum, hakikatten kefilim. Allah’tan kendisine sağlık diliyorum ama zaten çok da rahatsız değil. Edirne’mize çok faydası olacak bir insandır. Sağlıklı bir yaşam diliyorum kendisine. Burası siyaset yapılacak bir ortam değil. Burada bir rahatsızlık söz konusu. Burada kimsenin siyaset yapmaması gereken bir süreçten geçiyoruz. Ben bir dost ziyareti yaptım, bir kardeş ziyareti yaptım. Allah’ kendisine sağlık diliyorum.” ifadelerini kullandı.


Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side