25 Haziran 2022
23.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESELİMİYE MEYDANINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇACAK

SELİMİYE MEYDANINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇACAK

-

AK Parti İl Başkanı Belgin İba, Selimiye Meydanı’nın açılışı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Edirne’ye davet etti. İba, “İnşallah en yakın zamanda Cumhurbaşkanımızı Edirne’mizde ağırlayacağız” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, genişletilmiş il başkanları toplantısı kapsamında Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin açıklamada bulundu. Ankara’dan güzel haberlerle döndüğünü belirten İba, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ettiklerini ifade ederek, “yerel yönetimin yıllardır tamamlayamadığı Selimiye Meydan Projesinin tamamlanması noktasındaki destekleri için Bakanımıza teşekkür ettik. Selimiye Meydanı için verdiğimiz sözü tuttuk! Şimdi Sıra nehir kenarlarımıza geldi dedik! Her seçim döneminde yerel yönetimlerin, seçim vaadi olarak sunduğu, Nehir kenarlarımızın rekreasyon çalışmalarının İhalesini önümüzdeki ay gerçekleştiriyoruz. Çok yakın bir zamanda, Nehir Kenarlarında tertemiz bir ortamda sabah yürüyüşümüzü yapıp, huzurla kahvemizi içip, ailelerimizle keyif dolu vakitler geçireceğiz” ” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu da ziyaret ettiklerini açıklayan İl Başkanı İba,

“Bakanımızdan Şehrimize 10 yeni semt sahası müjdesi aldık ve Bakanımızı önümüzdeki günlerde Edirne’mizde yapılacak olan su sporları ve Motokros Yarışlarına davet ettik” dedi.

İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı bulduğunu kaydeden İba, “Cumhurbaşkanımıza Selimiye Meydanı konusundaki büyük desteği için teşekkürlerimizi ve hemşerilerimizin memnuniyetini ilettik! Kendisini, bu büyük projemizin açılışı için Edirne’mize davet ettik. İnşallah en yakın zamanda Cumhurbaşkanımızı Edirne’mizde ağırlayacağız” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi