4 Ağustos 2022
20.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESOL PARTİ LALAPAŞA’DA ÇİFTÇİLERLE BULUŞACAK

SOL PARTİ LALAPAŞA’DA ÇİFTÇİLERLE BULUŞACAK

-

Sol Parti Edirne teşkilatı, Lalapaşa ilçesinde çiftçilerle buluşarak sorunlarını dinleyecek. Merkez İlçe Başkanı Şafak Engincan Çolak, “bütün çiftçileri, saat 13.00’teki Lalapaşa buluşmamıza bekliyoruz” dedi.

Sol Parti Merkez İlçe Başkanı Şafak Engincan Çolak, Sol Parti İl Sekreteri Nevzat Çolak, İl Yönetim Kurulu Üyesi Osman Gönül ve İlçe yöneticisi Nazım Türkoğlu, Edirne Televizyonu’nu ziyaret etti.

Sol Parti’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Merkez İlçe Başkanı Şafak Engincan Çolak, 30 Haziran Perşembe günü saat 13.00’te Lalapaşa’da çiftçilerle bir araya gelerek sorunlarını dinleyeceklerini belirtti.

Çolak, “30 Haziran Perşembe günü sol parti olarak Lalapaşa’da çiftçilerle buluşuyoruz ve kürsüde çiftçiler sözlerini söyleyecek, taleplerini dile getirecek. Bütün çiftçileri Perşembe günü Lalapaşa’daki buluşmamıza bekliyoruz” dedi.

Sol Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nazım Türkoğlu da bütün çiftçileri Lalapaşa buluşmasına beklediklerini kaydetti.

Türkoğlu, “30 Haziran’da Lalapaşa’da saat 13.00’te yapacağımız toplantımızda özellikle çiftçilerin var olan sorunlarını dile getirmeleri için kürsü kuruyoruz. Ben de bir çiftçi olduğum için ben de konuşma yapacağım. Sol parti olarak tüm çiftçi dostlarımızı oraya bekliyoruz” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi