25 Şubat 2024
16.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESOSYAL PAYLAŞIM MAĞAZASI DESTEK BEKLİYOR

SOSYAL PAYLAŞIM MAĞAZASI DESTEK BEKLİYOR

-

Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşların taleplerinin karşılanması için Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Paylaşım Mağazası’na hayırseverlerden destek bekleniyor.

Hem Keşan’da misafir edilen deprem mağduru ailelere hem de ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edilecek olmasından dolayı, Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Paylaşım Mağazası, Ramazan Ayı’nda gelecek olan taleplerin karşılanması için hayırseverlerden destek bekliyor. Eski itfaiye alanında bulunan Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Paylaşım Mağazasıyla eliyle yapılan yardım çalışmalar hakkında Birim Müdürü Eylem Akdemir’den bilgi aldı.

Deprem mağduru ailelerin ve dezavantajlı vatandaşların ailelerinin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere çalışmalara devam ettiklerini belirten Helvacıoğlu, Ramazan Ayı boyunca hayırseverlerden destek beklediklerini, yapılan destekleri hem depremzede ailelere hem de ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını ifade etti.

Vatandaşların kıyafet, gıda, hijyen malzemeleri, bebek bezi veya bebek maması gibi malzemeleri direkt olarak Keşan Belediyesi Eski İtfaiyesi alanındaki merkeze getirebilecekleri gibi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli tarafından evlerden de alınabildiğini dile getiren Mustafa Helvacıoğlu, “Sosyal mağazacılık anlayışını tüm vatandaşlarımız ile birlikte geliştirmeye devam ediyoruz. Sosyal Paylaşım Mağazamız vatandaşımıza hizmet etmeye devam ediyor. Vatandaşlarımızca bağışlanan kullanılabilir durumdaki kıyafet, gıda ve hijyen malzemesi desteği, bebek bezi ve bebek maması gibi ürünleri Sosyal Paylaşım Mağazamızdan, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Tüm vatandaşlarımızı mağazamıza destek vermeye davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side