27 Haziran 2022
28.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESPOREDİRNEPOR AFYONKARAHİSAR KAMPINDAN DÖNDÜ

EDİRNEPOR AFYONKARAHİSAR KAMPINDAN DÖNDÜ

-

Bölgesel Amatör ligde Edirne’yi temsil eden Edirnespor’un 13 Ağustos tarihinden itibaren Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiği ikinci kamp dönemi sona erdi.
 

Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner Televizyonumuza yaptığı açıklamada çok güzel ve yararlı geçen Afyonkarahisar kampının bu sabah yapılan antrenmanla tamamlandığını söyledi.

Takımın Pazar günü Edirne'de toplanarak Belediye Derince Spor ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası 1. tur eleme maçına yoğunlaşacaklarını kaydeden Başkan Üner, “kamp dönemi çalışmalarında gördüğümüz kadarıyla oyuncular birbiri ile çok iyi uyum sağlamış durumdalar” dedi. Takımda tecrübeli ve yetenekli futbolcuların çokluğuna dikkat çeken Üner, “büyük konuşmayalım ama bu yıl hedefimiz olan Şampiyonluk ve Profesyonel lige çıkmaya çok yakınız” açıklamasını yaptı.

Buradaki dördüncü maçını İstanbul Süper Amatör Küme takımlarından Avcılar Spor ile oynayan Edirnespor, karşılaşmadan 1-0 galip ayrılırken, son hazırlık maçını da Kilis ile gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Savaş Üner, bu maçların tümünde gerek savunma gerek hücumda etkin futbol örneklerine tanık olduklarını söyledi.

Avcılar Spor'u 1-0 yenen Edirnespor, böylelikle Afyonkarahisar'da oynadığı 4 hazırlık maçından 1'ini kazanmış oldu. Edirnespor, son hazırlık maçını Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kilis Belediye Spor ile yaptı.

 

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi