14 Haziran 2024
31 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESÜLOĞLU'NDA UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

SÜLOĞLU’NDA UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

-

Edirne’nin Süloğlu ilçesinde Dünya Tütünsüz Günü etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ve Yeşilay tarafından uyuşturucu ve madde bağımlılığının zararları anlatıldı.

Dünya Tütünsüz Günü kapsamında Edirne’nin Süloğlu ilçesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ile Yeşilay Edirne Şubesi tarafından bağımlılık ve zararlı alışkanlıklara karşı öğrenciler, veliler ve Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik farkındalık etkinliği düzenledi.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Süloğlu Kaymakamı Özgür Kaya, “Bizim önceliğimiz her daim çocuklarımızı ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan korumak olmuştur. Bu amaçla onlarla Kaymakam olarak ben de zaman geçiriyorum. Ortak etkinlikler düzenleyip, ilçemize kazandırdığımız halı sahada maçlar yapıyoruz. İlçemizde sık sık mahalle ziyaretleri yaparak da gençlerimizin ve ailelerinin yanında olduğumuzu hissettirmeye gayret ediyoruz” dedi.

Etkinlikte İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi Müdürlüğü’nden narko rehber Hakan Yılmaz tarafından İçişleri Bakanlığı’nın ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesinin sunumu yapıldı. Yılmaz, sunumunda bağımlılığın zararlarını anlatıp, ailelere uyarılarda bulundu. Yeşilay Edirne Şubesi üyeleri ve gönüllüleri tarafından da vatandaşlara bilgiler verildi ve broşürler dağıtıldı.


Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side