21 Mayıs 2024
25 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESULTANLAR PLAY – OFF’TA

SULTANLAR PLAY – OFF’TA

-

Tayakadın LTD.Çarşıspor Kadın Voleybol takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2’inci Lig 4’üncü grupta gösterdiği performansla ligi 2’inci sırada tamamlayarak, 1’inci Lig’e çıkmak için mücadele edecek. Sultanlar, 11-13 Mart’ta Samsun’da yapılacak olan çeyrek final müsabakalarında Edirne’yi temsil edecek.

Edirne Voleybolu tarihinde ilk defa bir kadın voleybol takımı grubundan çıkarak play – off oynama hakkı kazandı. Üstün başarı gösteren Tayakadın LTD.Çarşıspor Kadın Voleybol takımı, bu sezon kurduğu kadro ile 1’inci lige çıkmak için sezon başından beri mücadele ederek çeyrek finale kaldı. Hedeflerine ulaşan sultanlar, 11 Mart Cumartesi günü başlayıp 13 Mart Pazartesi günü sona erecek olan çeyrek final maçlarında mücadele edecek. E Grubu’nda yer alan Tayakadın LTD. Çarşıspor, tek devre lig usulüne göre oynanacak grupta; İzmir DSİ Zerenspor ve Aksaray Belediyesi ile karşılaşacak. Grupta ilk iki sırayı alan takımlar yarı finale kalacak.

Tayakadın LTD. Çarşıspor Başkanı Gürkan Göçmen, oyuncularına çok güvendiğini belirterek, “Bu sezon şirketimizin destekleriyle kurduğumuz kaliteli kadro ile çeyrek finale kalmayı başardık. Oyuncularımıza çok güveniyoruz. Yarı Finale kalacak güce sahibiz. Cumartesi başlayacak maçlar öncesinde takımımız dün gece Samsun’a hareket etti.” ifadelerini kullandı.

Maç programı ise şöyle;

11 Mart Cumartesi günü saat 14:00’de Zerenspor – Tayakadın LTD. Çarşıspor

12 Mart Pazar günü saat 14:00’de Tayakadın LTD. Çarşıspor –  İzmir DSİ

13 Mart Pazartesi günü saat 10:00’da ise Tayakadın LTD. Çarşıspor – Aksaray Belediyesi karşı karşıya gelecek.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side