Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından şüpheli bir araçta yapılan aramada; 5 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.
Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda; ekipler tarafından şüpheli bir araçta yapılan aramada, 5 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi. Olayla ilgili olarak şüpheli şahıs hakkında adli tahkikat başlatıldı.
ŞÜPHELİ ARAÇTAN UYUŞTURUCU ÇIKTI
![8-9](https://www.edirnetv.com/wp-content/uploads/2024/04/8-9-1068x601.jpg)
-
78
- BAŞLIKLAR
- ŞÜPHELİ ARAÇTAN UYUŞTURUCU ÇIKTI