24 Mayıs 2024
10.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ’NDEN BİR DESTEK DAHA

SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ’NDEN BİR DESTEK DAHA

-

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından birçok yardım kampanyasına katılan Edirne Süt Üreticileri Birliği, bu kez de deprem bölgesindeki üreticilere 1 TIR yem gönderdi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkımlara neden olan depremlerin ardından başlatılan yardım kampanyaları devam ediyor. Depremzedelerin yaralarını sarmak isteyen birçok kurum ve kuruluş gibi Edirne Süt Üreticileri Birliği de, afet bölgesindeki depremzedeler için ilk günden itibaren çeşitli çalışmalar yapıyor. Kentte düzenlenen yardım kampanyalarına büyük destek olan Süt Üreticileri Birliği, bu kez de deprem bölgesindeki üreticilere 1 TIR yem gönderdi.

Birlik Başkanı Mustafa Suiçmez, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Allah’ın izniyle zorlukları birlikte aşacağız. Edirne Süt Üreticileri Birliği olarak Tarım İl Müdürlüğümüzün kontrolünde afet b bölgesindeki üreticilerimize 1 TIR yem gönderiyoruz. Allah ülkemizin yardımcısı olsun. Tüm üreticilerimizden Allah razı olsun.” ifadelerine yer verdi.


Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side