20 Mayıs 2024
12.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNETANIYAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

TANIYAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

-

Edirne İl Özel İdaresi eski memurlarından Muammer Tanıyan, 28. Dönem CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Edirne İl Özel İdaresi eski memurlarından Muammer Tanıyan, parti binasında basın toplantısı düzenleyerek 28. Dönem CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı ve partililerin katılım gösterdiği toplantıda konuşan Tanıyan, 14 Mayıs’ta Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı, Millet İttifakının da iktidar olacağını ifade etti.

Tanıyan, “6 Şubat 2023’ te ülkemizde yaşanan deprem felaketinin acılarını hala daha aklımızdan çıkaramamışken 2 gün geç müdahale edilmiş ve hazırlıksız yakalanılmış bir deprem demeden geçemiyorum. Deprem felaketinde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Deprem yaralarının bir an önce sarılmasını dile getirmek istiyorum. Sözlerime başlarken; 14 Mayıs 2023 yerel seçimleri Milletvekili seçimleri ve 13’üncü Cumhurbaşkanlığı seçimlerine giderken, Atatürk’ün izinde Türkiye Cumhuriyetinin 13’üncü cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde, Millet İttifakıyla birlikte hak, hukuk, adalet, demokrasi, özgürce eşit haklara sahip adil bir düzen adil bir yaşam için esaretten, sefaletten,  yolsuzluklardan, yoksulluklardan çökmüş bir ekonominin enkazından enflasyonundan kurtulmak için artık yeter diyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side