23 Şubat 2024
8.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNETERCAN: 14 MAYIS CUMHUR İTTİFAKI’NIN ZAFERİ OLACAK

TERCAN: 14 MAYIS CUMHUR İTTİFAKI’NIN ZAFERİ OLACAK

-

Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkanı Devlet Bahçeyi’ye yönelik saldırıların artarak devam ettiğini belirten MHP İl Başkanı Zakir Tercan, içinden geçilen sürecin en kritik virajının 14 Mayıs seçimleri olduğunu ve seçimlerde halkın yeniden Cumhur İttifakı’nı seçeceğine inandığını ifade etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, ülke gündemi ve 14 Mayıs seçimleri hakkında yazılı basın açıklaması yaptı. Açıklamasında Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkanı Devlet Bahçeyi’ye yönelik saldırıların artarak devam ettiğini belirten Tercan açıklamasını şöyle sürdürdü:
“İçinden geçtiğimiz süreç, oldukça kritiktir ve bu sürecin en kritik virajı da 14 Mayıs seçimleridir. Seçimlerin sonucu, ya Türkiye’nin 2053 rotasında ilerleyip ‘küresel güç’ olmasının başlangıcı olacak ya da Türkiye’nin 15 Temmuz 2016 gecesine geri dönmesiyle sonuçlanacaktır. Partimiz, Türkiye’nin 2053 hedefine doğru ilerlemesi için uzun bir süredir seferberlik yürütmektedir. 4 Eylül 2021’den beri kesintisiz bir şekilde süren ve pek çok zeminde devam eden çalışmalarımızı baltalamak için yapılan saldırılar, bizi yolumuzdan alıkoyamayacaktır. Türk Milleti’nin bu çok yönlü, organize ve adeta bir Matruşka gibi iç içe geçmiş iç ve dış saldırılara fırsat vermeyeceğine eminiz. Türk seçmeni, kendisinden rüzgar bekleyen Üç Hilale ve Cumhur İttifakı’na rüzgar vermek için sırasını beklemektedir. Türk Milleti, son kullanma tarihi artık belli olan kağıttan kaplanlara ve ‘bir kişilik partilere’ nihai bir demokratik ders verecektir. Sıranın Kendisine gelmesi için sabırsızlandığını bildiğimiz Türk seçmenine ve onun şaşmaz basiretine güvendiğimizi bir kere daha ifade ediyoruz. Bu vesileyle bir kere daha haykırıyoruz: Aziz Milletim Sıra Sende”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side