21 Mart 2023
16 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNETERCAN: EDİRNE’DE OYUNU EN ÇOK ARTTIRAN PARTİ MHP OLACAK

TERCAN: EDİRNE’DE OYUNU EN ÇOK ARTTIRAN PARTİ MHP OLACAK

-

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 2023 yılında yapılacak Milletvekili seçimlerine MHP’nin damga vuracağını açıkladı. Tercan, “yapılan anketler bu seçimlerde Edirne’de oyunu en çok artıran partinin MHP olacağı ve en az bir milletvekili çıkaracağını söylüyor” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı yazılı basın açıklamasında, MHP’nin Edirne’de çığ gibi büyüdüğünü, 2023 seçimlerine damga vuracağını belirtti. Diğer siyasi partilere giden emanet oylarının artık dönüş yolunda belirten Tercan, açıklamasında şunları kaydetti:

“Diğer siyasi partilere giden emanet oylar artık dönüş yolunda. Öze doğru, gerçek milliyetçi partiye doğru kutlu dönüşe başladı ve MHP’de buluştu. Bu dönüş birilerini ürkütüyor. Ancak korkunun artık ecele faydası yok. Edirne’de yapılan anketler bu seçimlerde Edirne’de oyunu en çok artıran partinin MHP olacağı ve Edirne’de en az bir milletvekili çıkaracağını söylüyor.

MHP Edirne İlçe Teşkilatları da kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşıyorlar, MHP’nin başarısı için çalışıyorlar. Hedef 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimleri.

Karşımızdaki iyi de olsa kötü de olsa biz her daim iyi olacağız, iyilik yapacağız. Bize yakışan budur ve unutmamalı ki herkes kalbinin güzelliğine göre nasiplenir yapılan iyiliklerden. Sonsuza dek safımız Edirne-Edirne Halkı, Türkiye ve Türk milleti olacaktır.

Bizim Derdimiz İnsan dedik düştük yollara. Her zorluğu beraber sırtlamaya, her acıyı beraber göğüslemeye, her sevince ortak olmaya söz verdik. Her karış toprak, her insan bizim. Bizim tek amacımız gönüllerde tebessüm bırakmak” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi