20 Haziran 2024
34.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNETGD BAŞKANI DOĞAN: ETKİNLİKLERE DAVET EDİLMEME KONUSUNDA ŞİKAYETLER VAR

TGD BAŞKANI DOĞAN: ETKİNLİKLERE DAVET EDİLMEME KONUSUNDA ŞİKAYETLER VAR

-

Trakya Gazeteciler Derneği tarafından organize edilen kahvaltı etkinliğinde kentte görev yapan basın mensuplarının sorunları dinlendi. Etkinlikte açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Orhan Doğan, “Arkadaşlarımızın bazı kurumların yaptığı etkinliklere davet edilmedikleri konusunda şikayetleri var. Biz de bu konuları gerekli yerlerle görüşüyoruz.” dedi.

Edirne’de görev yapan yerel basın temsilcileri, Trakya Gazeteciler Derneği tarafından gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Gazetecilerin talep ve önerilerini dinledikten sonra açıklamalarda bulunan TGD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Doğan, basın mensuplarının en büyük şikayetinin son dönemde kurumların yaptığı bazı etkinliklere davet edilmemek olduğunu belirtti.

Etkinlikte açıklamalarda bulunan Doğan, “Dernek olarak bir kahvaltı düzenledik. Gelen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Asıl amacımız ise arkadaşlarımızın son günlerde yaşadığı sorunları görüşmek, bunları toparlayıp gerekli yerlere ulaştırmak içindi. Bazı arkadaşlarımızın büyük şikayetleri var. Bazı kurumlarının yaptığı etkinliklere davet edilmediklerini söyleyen arkadaşlarımızın şikayetleri her geçen gün artıyor. Biz bunları görüşüp gerekli yerlere iletmeye çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side