13 Temmuz 2024
33.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNETRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

TRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

-

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu 2024 yılı Temmuz ayı olağan toplantısı, Çerkezköy’de gerçekleştirildi.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu 2024 yılı Temmuz ayı olağan toplantısı, Çerkezköy’de yapıldı. Kırklareli Valisi Birol Ekici başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Geriş, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve oda başkanları katılım gösterdi.

Toplantıda konuşan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, 1/100.000 Ölçekli Trakya Alt Bölgesi Ergene Havzası Revizyon Çevre Düzeni Planı’nın yenilenmesine yönelik başlatılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Toplantıda 2019 Yılı Turizmin Geliştirilmesi ve Çeşitlendirilmesi Mali Destek Programı Kapanış Raporu’nun sunumundan sonra 2025 Yılı Ajans Taslak Çalışma Programı ve Bütçesi de görüşüldü.

Toplantı hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, “Mali destek programımızı ve yakın zamanda hayata geçireceğimiz projelerimizi görüştük. Aldığımız kararların Trakya’mız, Edirne’miz ve tüm vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side