13 Temmuz 2024
33.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEÜNLÜ ŞARKICI SUZAN KARDEŞ, ENEZLİLERİ COŞTURDU

ÜNLÜ ŞARKICI SUZAN KARDEŞ, ENEZLİLERİ COŞTURDU

-

Edirne’nin Enez ilçesinde bu yıl birincisi düzenlenen Ulusal Bisiklet Festivali kapsamında ünlü şarkıcı Suzan Kardeş, verdiği konserle Enezlilere muhteşem bir gece yaşattı.

2022 Edirne yılı etkinlikleri kapsamında Edirne’nin Enez ilçesinde 1. Ulusal Bisiklet Festivali düzenlendi. Festival etkinlikleri kapsamında konser veren ünlü şarkıcı Suzan Kardeş, vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

  Konser öncesi bir konuşma yapan Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, etkinliklerin düzenlenmesinde büyük destek veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür etti.

Günenç, “Bu organizasyonda emeği geçen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, ESTAB, GÜNEKAP, İl Genel Meclisi Başkanına, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş’a teşekkür ediyorum. Biz Edirne’nin en uzak ilçesi olarak her şeyin eksikliğini yaşadık. Ancak bizlere sahip çıkan bir ağabeyimiz var ki ne zaman zor durumda kalsak bize kol kanat geren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür ediyorum. Enezimiz Saros’un parlayan yıldızı olarak bisikletçilerin de en gözde yeri olmaya aday. Buradan bisiklet kulübüne de tüm Enezliler adına teşekkür ediyorum” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise konser alanında yaptığı konuşmada “bu memleketin güzel insanları için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Gürkan, “Edirnesiyle, Lalapaşa, Süloğlusuyla, Keşanıyla, Eneziyle, bu memleket bizim. Sizlerin verdiği güç ve destekle bizler de bu memleket için bu memleketin güzel insanları için çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç tarafından, Başkan Gürkan’a ve festivale destek verenlere plaket verildi.

Daha sonra ünlü şarkıcı Suzan Kardeş sahneye çıktı. Suzan Kardeş, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı oğlu gibi sevdiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı söylediği şarkılarla Enezlilere keyifli bir akşam yaşattı. 

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side