25 Şubat 2024
16.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEUZUNKÖPRÜ’DE MHP’YE TOPLU KATILIM

UZUNKÖPRÜ’DE MHP’YE TOPLU KATILIM

-

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde çeşitli partilerden 100 kişi MHP’ye katıldı. MHP il Başkanı Zakir Tercan, Edirne’de MHP’nin güçlenmeye devam ettiğini söyleyerek, “yeni üyelerimizle gücümüze güç katıyoruz” dedi.

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde çeşitli partilerden 100 kişi, düzenlenen törenle MHP’ye katıldı. MHP İl Başkanı Zakir Tercan, ilçe teşkilatında düzenlenen törende partiye katılanlara rozetlerini taktı.

MHP’nin Edirne’de güçlenmeye devam ettiğini belirten İl Başkanı Tercan, “baba ocağınıza hoş geldiniz” dedi. “MHP Edirne’de fırtına gibi esmeye devam ediyor” diyen İl Başkanı Zakir Tercan, MHP ve ülkücü camianın Edirne’de güç birliği ile başarılı olacağını ifade etti.

Tercan, “Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP’nin gönül kervanı, Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP’yi Edirne’de başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız. Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız. Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım. İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, herkese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne’de MHP’nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side