28 Mayıs 2023
15.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEVALİ KIRBIYIK’TAN DEMİRHANLI’YA MÜJDE

VALİ KIRBIYIK’TAN DEMİRHANLI’YA MÜJDE

-

Edirne Merkeze bağlı Demirhanlı köyünde köy muhtarı ve vatandaşlarla görüşen Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, köydeki çok amaçlı düğün salonunun tadilatına destek vereceklerini ve köy camisinin ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Edirne Merkeze bağlı Demirhanlı köyünü ziyaret etti. Köy Muhtarı Ahmet Tuna ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Kırbıyık, köydeki vatandaşların taleplerini dinledi. Vali Kırbıyık, Köy Muhtarı Ahmet Tuna ve vatandaşlarla birlikte incelemelerde bulunduğu çok amaçlı düğün salonunun tadilatına destek vereceklerini ve köy camisinin ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.

Vali Kırbıyık daha sonra Demirhanlı köyü sınırları içerisindeki 3 bin 800 büyükbaş hayvanın bulunduğu Şal-et hayvan çiftliğini ziyaret ederek, işletme sahibi Mustafa Göktaş’tan tesis hakkında bilgiler aldı.

Vali Kırbıyık’ın Demirhanlı köyü ziyaretinde; İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Naim Tavlı, Tarım ve Orman İl Müdürü Atilla Beyazıt ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç’te hazır bulundu.
Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi