28 Mayıs 2023
15.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEVOLEYBOL’DA EDİRNE’YE İKİ ÖNEMLİ TRANSFER!

VOLEYBOL’DA EDİRNE’YE İKİ ÖNEMLİ TRANSFER!

-

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig’inde mücadele edecek olan Tayakadın LTD. Çarşıspor, liglerin önemli oyuncuları olan Aslı Türker ve Buse Özden’i transfer etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig’inde mücadele edecek olan Tayakadın LTD. Çarşıspor, daha önce kadrosuna Burcu Geyik, Burçin Geyik, Nihal Çalışkan’ı transfer etmişti. Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor, 1.Lig hedefleri doğrultusunda transferlerin gözde isimleri olan Buse Özden ve Aslı Türker’i de kadrosuna kattı.

Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor Şube Başkanı Gürkan Göçmen, transfer ettikleri iki ismin de liglerin tecrübeli oyuncuları olduğunu belirterek, “Bu sezon Edirne’ye Voleybol ziyafeti yaşatacağız” dedi.

Edirne Çarşıspor Başkanı Nedim Mercan, hedeflerinin 1. Lig olduğunu belirterek, “Yıllarca Edirne’de salon sporlarında Voleybol’da büyük başarılar yoktu. Edirne’de Futbol, Basketbol’da zirveyi gördük. Şimdiyse Tayakadın LTD. Edirne Çarşıspor’u en iyi yerlere taşıyacağız. Bunun için liglerin en önemli oyuncularını transfer ettik. Takıma desteklerinden dolayı Gürkan Göçmen’e teşekkür eder, yolun sonu 1.Lig olsun diyorum.” dedi.

Sultanlar Ligi ve 1.Lig’de yılarca boy gösteren Aslı Türker ise Edirne’de olmaktan mutlu olduğunu söyleyerek, “Yıllarca Sultanlar Ligi’nde Vakıfbank, Galatasaray, Beşiktaş’ta oynadım. Daha sonra 1.Lig’de şampiyonluğa oynayan takımlarda oynadım. Bu sezon ilk defa 2.Lig’de oynayacağım. Edirne’nin teklifi çok cazip geldi. Edirne’ye ilk defa geldim. İnşallah Voleybol’u burada bırakmak istiyorum” diye konuştu.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi