5 Ağustos 2022
18.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYAŞAMAK PARTİ’DEN EVLERİ YANAN AİLELERE ZİYARET

AK PARTİ’DEN EVLERİ YANAN AİLELERE ZİYARET

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, geçtiğimiz gün Umurbey Mahallesi’nde bir evde çıkan ve rüzgarın etkisiyle yandaki 3 evi daha etkisi altına alan yangında evleri kullanılamaz hale gelen aileleri ziyaret etti.
 

Önceki gün Umurbey Mahallesi’nde çıkan yangında 4 ev kullanılamaz hale gelmişti. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan ile birlikte bugün evleri kullanılamaz hale gelen aileleri ziyaret etti.


İba, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,”Umurbey Mahallemizde çıkan ve 4 evi etkisine alan yangınla ilgili bilgileri almak için; haberimiz olur olmaz Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Merkez İlçe Başkanımız Önder Özcan ile olay mahaline intikal etmiştik. Yetkili birimlerimizin hızla müdahale ettiği yangın ne yazık ki 4 ailemizin evini kullanılmaz duruma getirdi.

Hemşehrilerimizin yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz. Bu nedenle bugün de kendilerine bir ziyarette bulunduk ve üzüntülerini paylaştık. Devletimiz tüm imkanlarıyla, zarar görmüş ailelerimizin yanında ve gereken tüm desteği vermiş durumda. Ailelerimizin mağduriyetini gideriyoruz inşallah. Rabbim görünen görünmeyen tüm kazalardan bizleri korusun.” şeklinde konuşan İba, zarar gören ailelere geçmiş olsun dileklerini iletti.


Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi