25 Haziran 2022
31.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYAŞAMEDİRNE’DE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

EDİRNE’DE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

-

Edirneli bir müzisyen kız arkadaşına doğum gününde sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Bunun için salon kiralayan Emre Karaca, kız arkadaşının teklifi kabul etmesiyle çifte kutlama yaptılar.
 

Edirne’de Arama Kurtarma Derneği gönüllüsü müzisyen Emre Karaca, kız arkadaşına doğum gününde sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Emre Karaca, dün akşam altı yıldan beri arkadaş oldukları Esra Karabunar’a, arkadaşları ile günler öncesinde plan yaparak düğün salonu kiraladı. Daha sonra kiraladıkları salonu mumlarla süsleyen Karaca ve arkadaşları, kırmızı halı sererek planı uygulamaya koydular.

Sevgilisiyle doğum günü kutlaması yapacaklarını düşünen Esra Karabunar, boş bir düğün salonuna geldiklerini görünce önce şaşkınlık yaşadı. Daha sonra araçtan inip gül yapraklarıyla süslenmiş kırmızı halıda yürüyerek düğün salonuna doğru ilerlerken arkadaşı Emre Karaca evlilik teklifinde bulundu. Sürpriz evlilik teklifi karşısında bir süre şaşkınlık yaşayan Karabunar, teklife ‘evet’ dedi. Evlilik teklifinin ardından Emre ve Esra arkadaşlarıyla birlikte pasta keserek çifte kutlama yaptı.

 

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi