4 Ağustos 2022
26.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERDEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERDEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

-

Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı uygulama etkinlikleri çerçevesinde; Trakya Üniversitesi’nde eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilerin annelerine olan özlem mesajlarını içeren bir video hazırlandı. Yabancı uyruklu öğrenciler, annelerinin Anneler Gününü söz konusu videoyla kutladı.

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı uygulama etkinlikleri kapsamında; Anneler Gününe özel bir video hazırlandı. Videoda annelerine olan özlemlerini aktaran Trakya Üniversitesi’nin çeşitli bölümlerinde okuyan yabancı uyruklu öğrenciler, annelerinin Anneler Gününü kutladı.

Üniversitenin çeşitli bölümlerinde  okuyan yabancı uyruklu öğrenciler; Muhammad Zuhdi Syrarif (Endonezya) Makine Mühendisliği, Denis Seydai (Bulgaristan) Grafik Tasarım, Adiiba Djamang (Gine) İlahiyat, Dünya Amin (Fas), Erisa Plaku (Arnavutluk) Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Andrei Faras (Moldova) Tıp, Ubadaah Steele (İngiltere) Uluslararası İlişkiler, Toşe Bendewski (Makedonya) Türk Dili Edebiyatı, Alwuna Muric (Karadağ) Ekonometri, videoda kendi dillerinde  yaptıkları  anonslarla annelerine olan özlemlerini dile getirerek anneler gününü kutladılar.

Proje Sorumluları; Binnaz Kesebir, Minel Sabancı, İrem Kapsız, İlayda Akıncı, Gökhan Çiçek, Ali Keçici, yabancı uyruklu öğrencilerin anneler gününde annelerinin yanında olamayacaklarını bildiklerinden; annelerine olan özlemlerini düşünerek böyle bir çalışma hazırladıklarını söylediler.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi