25 Şubat 2024
16.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYAZGAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

YAZGAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

-

CHP Edirne Belediye Meclis Üyesi ve Encümen Üyesi Ahmet Baran Yazgan, 28. Dönem Milletvekilliği Adaylığı için Edirne Belediyesi’ndeki görevlerinden istifa etti.

Bir süredir Edirne Belediye Meclis Üyeliği ve Encümen üyeliği görevlerini sürdüren Vatandaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Özel Trakya Hastanesi yönetim kurulu üyesi olan Ahmet Baran Yazgan, Milletvekili aday adaylığı nedeniyle Edirne Belediyesi’ndeki görevlerinden istifa etti. Ahmet Baran Yazgan’ın istifasının ardından konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Sevgili yol arkadaşıma Edirne’mize verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor hayırlı olmasını diliyorum. Yolu açık olsun.” dedi.
Aday adaylığı sürecinin ülkemize ve kentimize hayırlı olması temennisinde bulunan Ahmet Baran Yazgan, “Edirne’mizin ve ülkemizin geleceği için, 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çalışmaya adayız. Hak, hukuk, adalet mücadelesinde üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile bu yola çıktık. Her şey, hep birlikte çok güzel olacak.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side